БАТАЛЕТЕ ДИВОГРАДБИ И УНЕСКО, НОВА ТУРИСТИЧКА АТРАКЦИЈА ВО ОХРИД. (ФОТО)

Опасен по здравјето секој втор ресторан, сендвичара, слаткарница во Дојран, Охрид и Струга
July 18, 2019
Наместо лидерска, Заев на прес-конференција (ВО ЖИВО)
July 19, 2019

БАТАЛЕТЕ ДИВОГРАДБИ И УНЕСКО, НОВА ТУРИСТИЧКА АТРАКЦИЈА ВО ОХРИД. (ФОТО)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Од како на граѓаните на Охрид им дојде преку глава од препораките на УНЕСКО, дивоградбите и што ти уште не , Охрид доби нова инветивна атракција! Зелени паркови , преполни со добри и удобни лежалки,нема што ,дечкиве се Закон!

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.