Саше Иваноски,деновиве се обидел да изнуди рекет од јавен функционер!!!

Заев: Разговорот со пранкерите е приватна работа, а не акт на Руската Федерација
July 11, 2019
Денес е празник посветен на Светите апостоли Петар и Павле – Петровден.
July 12, 2019

Саше Иваноски,деновиве се обидел да изнуди рекет од јавен функционер!!!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Сопственикот на порталот Мактел.Мк Саше Иваноски,деновиве с еобидел да изнуди рекет од јавен функционер , дознава ОхридСкај. Саше Иваноски побарал, но не добил 150 евра од јавен функционер, од како од страна на функционерот , му било објаснето дека ,на него не му пајга на памет да подлегне на рекет и дека доколку Иваноски продолжи со изнудата , настанот ќе го пријавел кај надлежни органи.Иваноски побеснел , така во своите килави објаснувања, се правдал дека барал за опстанок на порталот Мактел.Мк,како би можел целосно да го ружи режимот на Груевски?!! Од кога тоа се бара рекет за опстанок на портал во КЕШ?! Кој режим на Груевски сака Саше Иваноски да го руши?!!

Принципелно, некој од власта треба посериозно да стави крај на нивниот пулен  и на забеганоста на Саше Иваноски ?!!!

С.Д.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.