Со пари од граѓаните на Охрид градоначалникот Георгиески го парализира Охрид

Константине, лути се на другар ти Тунтев што го остави охридскиот аеродром без контролори на летање
July 7, 2019
Директор и двајца службеници го оштетиле буџетот на „Македонски шуми“
July 7, 2019

Со пари од граѓаните на Охрид градоначалникот Георгиески го парализира Охрид

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кога Охрид ќе почне на трчаТ и да се глупираТ, секако со пари од граѓаните настанува сообраќаен хаос. Денес нејасно кој будала дозволи да се блокираат сообраќаници од раните утрински чаови за секој да се забавува на Триатлон. Колку пари исправте за да го уништите туризмот во Охрид, за да создадете сообраќаен хаос да уништувате одмори на поедници кои дошле во Охрид да го поминат својот годишен одмор, господине Георгиески?! Која будалетинка од МВР дава согласност да се блокираат улици за приватна журка, ни повеќе, ни помалку 3 пати во изминатите триесет дена. Има ли крај на будалијата?!

Фото: Охридскај

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.