Груевски: Тоа беше стандардна процедура по барањето за екстрадиција

Костадинов: Сѐ додека не се оградите од овој со лисиците и капчето нема да дојдете на власт
June 27, 2019
ПО ПРЕПОРАКА НА УНЕСКО ОПШТИНА ОХРИД ИЗГОТВИ РЕГИСТАР НА НЕЛЕГАЛНИ ГРАДБИ
June 27, 2019

Груевски: Тоа беше стандардна процедура по барањето за екстрадиција

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Денеска е спроведена стандардна процедура на институциите во Унгарија откако криминалната и рекетарска влада во Македонија поднесе барање за екстрадиција.

Судот го разгледа барањето за екстрадиција и одлучи да не го прифати, напиша Никола Груевски денеска на својот профил на Фејсбук.

Тој денеска беше приведен и однесен со лисици на рацете во суд, кој пак го одби барањето за негова екстрадиција поднесено од македонските власти.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.