Ел Чека продолжува да објавува „бомби“ за ДУИ

Финансиска полиција влезе во МРТВ: Директор земал кредит без дозвола
June 21, 2019
Шпанија демантира дека била против датум за почеток на преговори со Македонија
June 21, 2019

Ел Чека продолжува да објавува „бомби“ за ДУИ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ел Чека преку својот најнов профил на Фејсбук постојано објавува „бомби“, за кои пишува дека му се испратени од припадници на групата од Диво Насеље.

И во тие разговори што тој ги објавува, соговорниците се од раководството на ДУИ.

Ел Чека, кој е иселеник во САД, веќе подолг период објавува „бомби“ од неколку профили на Фејсбук, но и на други интернет мрежи.

Засега, се чини, надлежните се немоќни да го спречат бидејќи веднаш што ќе му „изгаснат“ еден профил, тој објавува аудио снимки на друг профил или мрежа.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.