Џеј Ло со облога врз левото око (ФОТО)

Царовска: Пензискиот систем стабилен, првпат се исплатија пензии без задолжувања
June 20, 2019
ПЛИВАЧКИОТ БАЗЕН ЌЕ БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ПОСЕТИТЕЛИ ВО ПОНЕДЕЛНИК
June 20, 2019

Џеј Ло со облога врз левото око (ФОТО)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Пејачката Џенифер Лопез на Инстаграм објавила фотографија со облога врз едното око и при тоа ги загрижила обожавателите.

На фотографијата таа напишала само „Гламурозен живот“. Не се знае како се повредила пејачката и дали таа повреда ќе се одрази на нејзината планирана турнеја.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.