ПЛИВАЧКИОТ БАЗЕН ЌЕ БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ПОСЕТИТЕЛИ ВО ПОНЕДЕЛНИК

Џеј Ло со облога врз левото око (ФОТО)
June 20, 2019
Девојката на Верати го вжешти Инстаграм
June 20, 2019

ПЛИВАЧКИОТ БАЗЕН ЌЕ БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ПОСЕТИТЕЛИ ВО ПОНЕДЕЛНИК

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Пливачкиот базен „ Атина Бојаџи“ ќе биде отворен за сите корисници, во понеделник на 24 јуни. Во изминатиот период, како што информираат од ЈП „Билјанини извори“ направени се сите неопходни активности кои вклучуваа уредување на просторот околу големиот и малиот базен, проверка на системот за прочистување и оддржување на квалитетот на водата и комплетно чистење на коритата.

Градскиот пливачки базен „Атина Бојаџи” ќе биде отворен за сите корисници и тоа од 9 до 14 часот за пливачките школи и клубови и од 14 до 20 часот за сите рекреативци.Еднодневен билет за рекреативно користење на базените за едно лице изнесува 60 денари.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.