Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ценовник за рекламен простор

Информативниот портал makborba.mk овозможува на своите читатели да ги следат најважните и најнови политички, економски и урбани вести, како и новости од светот, културата, сценскиот живот, здравјето, технологијата, модата и забавните четива. Порталот е проект на Здружението на граѓани за еднаква застапеност на лица со посебни потреби во медиумите СОС БАЛКАНМЕДИА Охрид.

Димензиите на одредени банери може да се менуваат во зависност од потребите на клиентите.
За дополнителни информации oбратете се на kotvaoh@yahoo.com , или на тел. +389 70 311365 – Сашо
Адреса: Ул. Булевар „Туристичка“ Т.Ц. „Мини Базар“-Гранит , локал Бр. 8

Преземете го ценовникот во PDF формат

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.